Partnerzy Akademii

saz

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ)

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ) to największa w Polsce branżowa organizacja pracodawców zrzeszająca agencje specjalizujące się w dostarczaniu wybranych usług HR:

  • Rekrutacji stałej do pracy w kraju i za granicą na różne szczeble organizacji
  • Doradztwa personalnego
  • Pracy tymczasowej i outsourcingu

W chwili obecnej Członkami SAZ jest ponad sześćdziesiąt agencji.

Organizacja reprezentuje zarówno podmioty duże, ogólnokrajowe i międzynarodowe, jak i regionalne i lokalne, działające w kilku województwach lub mniejszych ośrodkach. Tak szeroki przekrój profili działalności Członków pozwala postrzegać kwestie środowiska usług HR w sposób kompleksowy.

Zapraszamy do kontaktu!

marka_pracodawcy

Markapracodawcy.pl

Portal Markapracodawcy.pl to praktyczna wiedza Ekspertów Employer Brandingu. Portal skierowany jest do ludzi przedsiębiorczych, ceniących sobie wiedzę, rzetelność i doświadczenie w tworzeniu pozytywnego wizerunku pracodawcy. Serwis propaguje budowę Marki Pracodawcy jako jednego z kierunków Zrównoważonego Rozwoju Biznesu. Markapracodawcy.pl poprzez szereg możliwości jakie zapewnia Ekspercka część społecznościowa jest pomocnym narzędziem w codziennej pracy oraz polem wymiany wiedzy i doświadczeń praktyków Employer Brandingu.

treco

TRECO

Portal dla szkoleniowców TRECO to kompleksowe kompendium wiedzy i źródło aktualnych informacji z rynku. Kieruje swoje działania do szeroko pojętej branży szkoleniowej i jej otoczenia biznesowego, mając na celu indywidualny rozwój kariery i umiejętności.
Portal jest skierowany do osób związanych z branżą szkoleniową, czyli trenerów, coachów, menedżerów szkolących i pracowników działów HR oraz właścicieli i pracowników firm szkoleniowych. To miejsce przeznaczone również dla osób przygotowujących się do pracy w tych zawodach i zainteresowanych tematyką trenerstwa i coachingu.
Na portalu znajdują się narzędzia przydatne w pracy szkoleniowca. Ćwiczenia i Kompendia TRECO pozwalają na poszerzenie wiedzy i wzbogacenie warsztatu.
Portal TRECO to także największa w Polsce baza trenerów i coachów, z której korzystają liczne firmy organizujące szkolenia dla swoich pracowników.

miesiecznik_benefit

Miesięcznik Benefit

Miesięcznik Benefit jest skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych.
W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą , procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących.
Benefit ukazuje się w nakładzie 10 000 sztuk i ma zasięg ogólnopolski. W miesięczniku poruszane są tematy związane z motywowaniem, rozwojem i pracą.
www.miesiecznik-benefit.pl
Miesięcznik „Benefit” oferuje swoim czytelnikom możliwość bezpłatnej prenumeraty. Można ją zamawiać pod adresem prenumerata@miesiecznik-benefit.pl

nf

Nowoczesna Firma S.A.

Nowoczesna Firma S.A. – to platforma dla kadry kierowniczej.
Służy inspirowaniu osób zarządzających do:

  • rozwoju swoich biznesów i siebie
  • stosowania dobrych i sprawdzonych praktyk
  • poszukiwania nowoczesnych produktów
  • kontaktu z dostawcami wiedzy i wyboru rozwiązań
gazetapraca

GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie – miesięcznie korzysta z niego około 1,3 miliona użytkowników*. Łączy tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy.

GazetaPraca.pl wspiera pracodawców w konstruowaniu zaawansowanych rozwiązań rekrutacyjnych, jako jedyny na polskim rynku dostawca łączący kompetencje serwisu ogłoszeniowego, agencji SEO/SEM, agencji Social Media, Custom Publishing oraz dostawcy systemu do zarządzania rekrutacją, HRLink.pl.

Eksperci GazetaPraca.pl posiadają wieloletnie doświadczenie w wykorzystywaniu mediów w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszych klientów oraz dostarczaniu rozwiązań rekrutacyjnych tworzonych pod indywidualne potrzeby pracodawców.

Polub nas na Facebooku: facebook.com/gazetapraca

*Megapanel PBI, maj 2013, liczba użytkowników (real users).

ksp

KSP Legal & Tax Advice – Partner Główny szkolenia MOBBING I DYSKRYMINACJA W MIEJSCU PRACY

KSP Legal & Tax Advice jest polską kancelarią prawniczą. Dysponując ponad 20 osobowym zespołem ekspertów oferuje pełną i profesjonalną obsługę prawną i podatkową. Kancelaria KSP świadczy usługi doradcze dla międzynarodowych i polskich przedsiębiorców, spółek giełdowych i inwestorów w specjalnych strefach ekonomicznych, jak również dla instytucji publicznych i organów administracji. Dzięki współpracy z międzynarodową kancelarią Dentons doradza bez względu na miejsce prowadzenia działalności. Zespół Dentons to ponad 2500 prawników w 79 biurach i 52 krajach – w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Azji Środkowej, Chinach i Afryce.

Specjaliści z KSP towarzyszą przedsiębiorcom w procesach inwestycyjnych, w planowaniu podatkowym, reprezentują ich przed urzędami i na salach sądowych i doradzają w polityce zatrudnienia. Główne specjalizacje: prawo korporacyjne, M&A, prawo nieruchomości, postępowania sądowe i administracyjne, prawo upadłościowe i naprawcze, prawo pracy, zamówienia publiczne, PPP, ochrona środowiska, prawo antymonopolowe/ochrona konkurencji, własność intelektualna.

Kancelaria KSP uznana została za najlepszą kancelarię prawną w VI Rankingu Kancelarii Prawnych oraz jest zdobywcą wyróżnienia w kategorii Kancelarie Małe w IX Rankingu Kancelarii Prawnych organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną.

KSP Legal & Tax Advice
IP LAW KSP BLOG
KSP TAX BLOG

e-biurowce

e-biurowce.pl

Serwis e-biurowce.pl należy do Grupy KRN media Sp. z o. o. Portal związany jest z nieruchomościami biurowymi. Poruszana tematyka dotyczy zarówno najświeższych informacji z rynku biurowego, jak również m.in. biznesu, rynku pracy, ekonomii, gospodarki. Portal dociera zarówno do prezesów, menedżerów i innych osób decyzyjnych w przedsiębiorstwach, jak i do szerokiego grona osób aktywnie działających lub wchodzących na rynek pracy.

golde2n

GoldenLine

GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo różnych zainteresowaniach, stanowiskach oraz celach zawodowych.

Członkowie społeczności spędzają w GoldenLine kilka godzin dziennie, ponieważ każdy znajduje w niej coś ważnego dla siebie:
– kontakty – dzięki GL można skutecznie zarządzać kontaktami i podtrzymywać cenne relacje,
– praca – innowacyjne rozwiązania pozwalają dotrzeć do najciekawszych ofert, a Pracodawcom szybko, łatwo i skutecznie pozyskiwać dobrych pracowników,
– zasoby wiedzy – ludzie dyskutują na forach, budując bazę doświadczeń i informacji.

Za szczególną wartość GoldenLine uważamy fakt, że jego członkowie występują podpisani własnym imieniem oraz nazwiskiem i dbają o utrzymanie wysokiego poziomu swojej społeczności.