O Nas

Akademia HRnews to inicjatywa serwisu HRnews, portalu wiedzy z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju pracownika oraz organizatora licznych wydarzeń HR. Portal HRnews od lat prowadzi aktywny dialog z HR-owcami i wsłuchuje się w ich potrzeby. Akademia HRnews jest odpowiedzią na ogromne chęci i wysokie wymagania w zakresie kształcenia w obszarze HR. Oferujemy bogaty wybór praktycznych warsztatów prowadzonych wyłącznie przez trenerów-praktyków, mających długoletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów HR-owych w firmach. Tematykę szkoleń dobieramy w oparciu o badania, ankiety, obserwacje i bezpośredni kontakt z HR-owcami.

Co wyróżnia Akademię HRnews?

  • Specjalizacja tylko i wyłącznie w obszarze HR
  • Kompleksowe podejście do problematyki HR (miękki i twardy HR, nowe trendy)
  • Doświadczeni trenerzy-praktycy (m.in. byli i obecni dyrektorzy personalni)
  • Doskonale przygotowane programy zajęć – w oparciu o badania i obserwacje
  • Konsultacje poszkoleniowe udzielane na każdym etapie wdrażania procedur we własnej organizacji
  • Ekskluzywne miejsce prowadzenia szkoleń w Centrum Warszawy

Ofertę szkoleniową cyklicznie wzbogacamy wydarzeniami HR – zapraszamy na konferencje, seminaria i śniadania HR, podczas których wybitni specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem i wraz z uczestnikami dyskutują o kondycji polskiego HR.

Przekształcamy potencjał w rezultaty. Sprawdź, co gwarantujemy!

1. Kompetentni trenerzy

Współpracujemy wyłącznie z wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Nasi eksperci to trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym licznymi referencjami od klientów, współpracujący z największymi firmami w Polsce.

Liczą się dla nas nie tylko kompetencje - dobieramy trenerów, którzy szkolenia z obszaru HR traktują jako życiową pasję i do każdego spotkania podchodzą bardzo kreatywnie.

2. Zrozumienie potrzeb

Dużą uwagę przywiązujemy do komunikacji z uczestnikiem na każdym etapie projektu. Przed szkoleniem dokonujemy dogłębnej analizy potrzeb i oczekiwań uczestników. Pozwala to na zdefiniowanie aktualnych obszarów do dalszego doskonalenia na „poligonie” warsztatowym.

Podczas warsztatów trener jest partnerem dla uczestników, prowadzi z nimi ciągły dialog i na bieżąco reaguje na ich wszystkie spostrzeżenia i sugestie.

3. Gwarancja rezultatów

Gwarantujemy, że podczas szkoleń uczestnik zdobędzie wiedzę i praktyczne umiejętności, które przełoży na realne działania w swojej firmie. Do każdego szkolenia definiujemy konkretne cele i ich mierniki. Podczas szkoleń trenerzy stale monitorują zrozumienie poszczególnych zagadnień, a na koniec oceniają poziom zdobytych umiejętności. Szkolenia certyfikacyjne kończą się praktycznym egzaminem, potwierdzającym gotowość do wykorzystania nowo zdobytych kwalifikacji w firmie.

Trenerzy dostępni są po szkoleniu w ramach indywidualnych konsultacji, a także służą swoją radą i pomocą podczas wdrażania procesów w organizacjach.

4. Metody

W Akademii HRNews kierujemy się zasadą:

„Powiedz mi a zapomnę, pokaż a może zapamiętam, zaangażuj mnie a zrozumiem…”


Dlatego też, podczas wszystkich warsztatów stosujemy:
  • 85 % interaktywnych ćwiczeń, symulacji, warsztatów, gier, treningu, oraz studiów przypadków
  • 15 % teoretycznych prezentacji, które służą omówieniu zagadnień ćwiczonych w aktywnych formach szkolenia oraz mają na celu uporządkowanie wiedzy i wprowadzenie do tematu szkolenia